Casa Verde
| Wi-Fi | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Oferując jacuzzi, Casa Verde Ubatuba może pomieścić łącznie 8 gości.
Akwarium Ubatuba jest jedynie 1 km od willi, a Plaża Tenorio Beach leży w odległości 25 min spacerem. W około 2 km stąd znajdują się takie miejsca handlowe jak Centrum handlowe Porto Itagua.
W domu wakacyjnym znajduje się łazienka z wanną spa, oddzielną toaletą i prysznicem. Goście mogą również korzystać z ręczników.
Casa Verde obejmuje pełnowymiarową kuchnię, a także jadalnię. W kuchni znajdują się piekarnik. Restauracja McDonald's, serwująca szeroki wybór dań, leży w odległości 18-minutowego spaceru.
- Lokalne atrakcje
- Ubatuba Aquarium1,2 km
- Praia Vermelha3 km
- Praia Grande2,2 km
- Lotniska
- Lotnisko Sao Jose dos Campos Regional138 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Ogród
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Taras
- Stół
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Casa Verde posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Casa Verde oferuje Wi-Fi. - ❓
Czy Casa Verde akceptuje zwierzęta?
Nie, Casa Verde nie jest przyjazna zwierzętom.